Centrum Integracji Społecznej w Białej Podlaskiej

Na początku kwietnia 2016 roku, Centrum Integracji Społecznej w Białej Podlaskiej rozszerzyło zakres świadczonych usług porządkowych o kompleksowe mycie i sprzątanie samochodów osobowych, sprzątanie busów i autobusów oraz czyszczenie dywanów i mebli tapicerowanych.

myjnia000

Wyposażeni jesteśmy w bezpieczną dla człowieka i przyjazną środowisku, mobilną myjnie parową wykorzystującą do mycia suchą parę pod dużym ciśnieniem. Ta nowoczesna i ekologiczna myjnia jest doskonałą alternatywą zarówno dla tradycyjnych myjni bezdotykowych, jak i myjni automatycznych.

Dzięki zastosowaniu gorącej pary pod dużym ciśnieniem możliwe jest oczyszczenie mocno zabrudzonych powierzchni bez wykorzystywania środków chemicznych, a przy wyjątkowo silnych, utrwalonych zabrudzeniach wykorzystuje się ich minimalne ilości w bardzo rozcieńczonej formie. Na uwagę zasługuje również niskie zużycie wody pmyjnia010odczas pracy. Do umycia średniej wielkości samochodu osobowego potrzeba jedynie około 3 litrów wody. Czyszczenie parowe jest szczególnie polecane osobom ze skłonnościami do alergii oraz wrażliwym na zapachy i chemikalia. Gorąca para bardzo dobrze dezynfekuje czyszczoną powierzchnię, zabija roztocza, usuwa pleśń i inne zanieczyszczenia organiczne np. mchy i porosty, nie pozostawiając po sobie zapachu.

Nasza myjnia parowa to urządzenie wielofunkcyjne, które można wykorzystać do różnych zadań. Dzięki mobilnej formie możemy świadczyć dodatkowe usługi takie jak czyszczenie parowe elewacji, kostki brukowej, płytek tarasowych, nagrobków lub pomników.

Mobilna myjnia parowa to rozwiązanie dla wszystkich, którzy oczekują nienagannej czystości w swoim domu, firmie lub samochodzie oraz dla wszystkich, którym zależy na środowisku naturalnym i wysokiej jakości usługach w korzystnej cenie.

 

 

Wyszukaj

Praca myjni

Zobacz także